Trzymajmy kciuki za Martę!!!

1
821

Marta Gruszkiewicz, utalentowana zawodniczka UKS Sorga Zamość została powołana na Mistrzostwa Świata Juniorów Młodszych w zapasach, które już 30 lipca rozpoczynają się w bułgarskiej Sofii. 

Marta ma 16 lat. Jest aktualną mistrzynią Polski. W całej karierze zdobyła trzy złote medale Mistrzostw Polski oraz srebro i brąz Mistrzostw Europy w sumo. Startowała również w ME w zapasach, zajmując siódme i dziewiąte miejsce. 

W Sofii zawodniczka wystartuje w kategorii wagowej 43 kg. Do startu w MŚ przygotowywała się podczas kilkunastodniowych zgrupowań na Słowacji i w Polsce. Obecnie szlifuje formę w Poznaniu, skąd bezpośrednio poleci do Bułgarii. 

Trenerem utalentowanej zapaśniczki jest Ryszard Radliński.

marta Trzymajmy kciuki za Martę!!!

 

Poprzedni artykułUszkodził znaki drogowe a na miejscu zostawił swoją tablice rejestracyjną
Następny artykułWakacyjne wcielenie do WOT
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Warning: file_put_contents(/home/klient.dhosting.pl/kurierzmc/nowykurierzamojski.pl/public_html/wp-content/uploads/wpdiscuz/cache/comments/93177/8b4f10ae1346a2c5e83a2319f8f76d73_0): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/kurierzmc/nowykurierzamojski.pl/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/utils/class.WpdiscuzCache.php on line 165

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 144 bytes written, possibly out of free disk space in /home/klient.dhosting.pl/kurierzmc/nowykurierzamojski.pl/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/utils/class.WpdiscuzCache.php on line 165
Anonimowo

Super dziewczyna. Będziemy trzymać kciuki!