Młodzi zawodnicy DKS Gaudium Zamość na meczu Polska – Litwa [ZDJĘCIA]

0
518
Dwudziestu trzech zawodników DKS Gaudium Zamość z rocznika 2008 kibicowało Reprezentacji Narodowej w meczu z Litwą, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie we wtorek 12 czerwca.
Na twarzach młodych piłkarzy, którzy mogli na żywo podziwiać grę swoich idoli, rysowały się wielkie emocje. Z takimi kibicami, ten mecz musiał zakończyć się zwycięstwem “naszych”. Przypomnijmy, że Polacy wygrali 4:0!
Zobaczcie zdjęcia.
fot. nadesłane
Poprzedni artykułZamość: Kolejne rondo zyska oznakowanie poziome
Następny artykułZamość: “Stulatki” zmierzą się na boisku
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Warning: file_put_contents(/home/klient.dhosting.pl/kurierzmc/nowykurierzamojski.pl/public_html/wp-content/uploads/wpdiscuz/cache/comments/71982/8b4f10ae1346a2c5e83a2319f8f76d73_0): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/klient.dhosting.pl/kurierzmc/nowykurierzamojski.pl/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/utils/class.WpdiscuzCache.php on line 165